o nas

Założona przez Pan Diego Perea Reina nasza firma ma ponad 35 lat doświadczenia w Budownictwo i nieruchomości rynków. Pan Perea Reina studiował i mieszkał w Szwajcarii, gdzie uzyskał stopień w konstrukcji budynku, jak również zarządzanie nieruchomościami w latach 70. W 1981 roku został poproszony przez kontakty w Hiszpanii, aby pomóc promować i budowę willi w regionie Costa Blanca Północnej. W tym czasie zrobił wiele wycieczek na piękne wybrzeże i był odpowiedzialny za wiele wille, które są teraz wypełnić dolin i lokalnych obszarów Moraira. Przez 1992 r. stało się jasne od popyt ze strony klientów angielski i niemiecki, które będzie musiał przenieść cały czas wrócić do Hiszpanii i założyć działalność w San Jaime.

Alitrend S.L. jest jednym z najbardziej uznanych firm w zakresie nieruchomości i budownictwo w Moraira. Od 2004 roku firma skupiła się na niemiecki, szwajcarskich i francuskich klientów w obszarze. Diego wzrosła firmy do przejęcia na wiele dodatkowych usług, które były wymagane od tych klientów i rozszerzony zespół budowniczych, gestors, architekci, kierowników i pracowników biurowych.

W Alitrend jesteśmy profesjonalny wykwalifikowany zespół, którego jedynym celem jest świadczenie usług, które nasi klienci żądają kontaktach z firmami w kraju. W wyniku naszego zespołu są tutaj zapewnienie, że każdy klient ma spokój i wiedzy i zrozumienia konieczności dokonania świadomego i prawidłowe decyzje jeśli chodzi o coś w obszarze Właściwość.

Alitrend S.L. współpracuje również z czynników w tej dziedzinie, aby pomóc w znalezieniu nieruchomości poprawne, prawne i najlepsze dostępne na rynku. Sprawdza, czy nasz zespół w domu wszystkie niezbędne formalności, umowy projekty i budowy ankiety aby zapewnić wszystko jest poprawne i w dobrym stanie!

Jak zawsze powie Diego do klientów i kolegów zarówno...

Nie kupujemy problemy i nade wszystko nie sprzedajemy problemy!

Wykwalifikowany zespół Alitrend mówić kilka różnych językach, w tym hiszpański, polski, niderlandzki, niemiecki, szwajcarski niemiecki, francuski, rosyjski, chiński i włoski. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Chcemy, aby doświadczenie zakupu lub budowy będzie wspaniały. Nasz prawnik in-house oferuje bezpłatne porady dla naszych klientów.

Alitrend S.L. siedziba opiera się na obszarze Moraira. Naszym klientom oferujemy usługi techniczne i zawodowe robić z budowy wszelkiego rodzaju własności krajowych lub handlowej. Mamy również gotowe, remont, budowę basenów i podjęcia wszelkich form pracy reformacji zespół budowy silne. Nasi technicy są do Państwa dyspozycji, aby włączyć swoje marzenia w rzeczywistość.

Alitrend pracy z obu sieci krajowych i międzynarodowych nieruchomości, aby móc zaoferować Państwu nasz klient najlepsze możliwe usługi produkty, jeśli chodzi o nieruchomości w Costa Blanca Północnej.


Wypełnij poniższy formularz i dostaniesz powiadomienia o nieruchomościach, które cię interesują.

Wybierz miejscowość
Cena Maksymalna
Sypialnie
Łazienki
Wyślij
Sending...

This site uses cookies to give you the best user experience. If you continue browsing you are giving your consent agreeing to our cookies policy.

X Accept More information