o Moraira

Moraira to wspaniałe, małe, droższe hiszpańskie miasto wybrzeża, część gminy Teulada (znany również jako Teulada-Moraira), w strefie Marina Alta. Znajduje się prawie dokładnie w połowie drogi między duże miasta Alicante na południe i Walencji na północ. Jest to ośrodek turystyczny na theCosta Blancastrip, z 8 km linii brzegowej, wspierany przez góry i winnice. Uznany za jeden z najzdrowszych miejsca do zamieszkania ze względu na jego wyjątkowy mikroklimat i wszystkie rok słońca, to był wybór dla klientów międzynarodowych i lokalnych rodzin przez wiele lat. To rzadko zdarza się znaleźć dziewiczej części wybrzeża tylko godzinę drogi od dwóch międzynarodowych portów lotniczych. Raz tutaj, miasto ma mnóstwo złote plaże, wszystkie rok słońca, mnóstwo restauracji i rekreacyjnych działalności wszystko w odległości krótkiego spaceru od słynnego zamku Fort miasta.

Liczba stałych mieszkańców Moraira w północnej Costa Blanca, Hiszpania jest tylko około 14.000 jak w 2013 r., mimo to niektóre wzrasta trzykrotnie do 45.000 w miesiącach letnich. Istnieje znaczna część emerytowany Ex klepie mieszkających tutaj stałe i większość odwiedzających Moraira to hiszpański, angielski, niemiecki, holenderski i francuski. Teraz w 2014 roku obserwujemy nowy popyt w obszarze dla rodzinnych domów i nowo emeryturę pary Szukam kawałek raju, a jednocześnie blisko ich kraju. Młodych rodzin są również teraz co Moraira ich domu, wnoszenia nowych możliwości i energii do spokojnej miejscowości.

Moraira posiada swoje korzenie historyczne jako wioska rybacka, która jest wciąż widoczna; rynek ryb jest jednym z najbardziej popularnych w regionie Costa Blanca i portu ma pięć kutrów rybackich w operacji. Moraira regionu jest również słynie z uprawy ofMuscatelgrapes dla wina.

Jednak w XXI wieku gospodarka Moraira teraz jest zbudowany wokół turystyki i sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii, które przekształciły wybrzeża w ciągu ostatnich 30 lat. Ścisłych przepisów w zakresie planowania nie pozwoliły na rozwój i wysokich budynków, co czyni go bardzo pożądane miejsce. Niewiele pozostało z domki rybackie, które kiedyś składa się mały port, do którego obsługiwane miejscowości Teulada, który stoi na czele doliny. W celu zachowania dziedzictwa obszaru, Rada Teulada przyjął ustawy ochrona obfite sosen i ograniczona wysokość budynków. Ma prywatnie ownedmarina wybudowany w 1985 roku, prowadzonych przez klub Náutico Moraira. Moraira postrzegane jest również jako kulinarne przeznaczenia, z wielu restauracji. Moraira ma trzy plaże, popularne wśród rodzin i wiele skalistych zatoczek i wloty, odwiedzany przez nurków i amatorów.

To rzadkie w współczesnego życia spotkać takie miejsca jak to. W przeciwieństwie do sąsiednich miast Javea, Calpe, Denia Moraria pozostał niszowych i żądanego miejsca docelowego dla międzynarodowych klientów, którzy odwiedzają. Ceny nieruchomości pozostał stabilny podczas recesji z powodu zapotrzebowania do tej globalnej publiczności.


Wypełnij poniższy formularz i dostaniesz powiadomienia o nieruchomościach, które cię interesują.

Wybierz miejscowość
Cena Maksymalna
Sypialnie
Łazienki
Wyślij
Sending...

This site uses cookies to give you the best user experience. If you continue browsing you are giving your consent agreeing to our cookies policy.

X Accept More information